


Led-лампи світлодіодні Infolight H15 S3 12v 60 w 12400 lm 6000 k комплект
- Готово до відправки
- Код: INFS3H15
3 000 ₴/комплект
+380 (66) 906-06-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект світлодіодних LED-ламп Infolight H15 S3 – інноваційне рішення для якісного автосвітла у будь-яких дорожніх умовах. Призначені для дальнього світла та денних ходових вогнів.
Переваги комплекту:
- Ідеальна видимість. При номінальній потужності в 60 Вт лампи здатні випромінювати до 12400 люменів світлового потоку.
- Інтелектуальність. Комплект оснащений новітньою системою Cunbus (обманка, що контролює сумісність напруги).
- Безпечність. Діоди рівномірно розподіляють світло завдяки правильному розміщенню, запобігаючи засліпленню інших автомобілів.
- Надійність. Матеріал виготовлення корпусу – стійкий авіаційний алюміній, що забезпечує оптимальний теплообмін та продовжує термін експлуатації.
Комплект LED-ламп Infolight для авто має зрозумілу конструкцію, легко встановлюється у цоколь H15.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Infolight |
| Цоколь | H15 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 60 Вт |
| Світловий потік | 12400 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | H15 |
| Код запчастини | INFS3H15 |
| Строк служби ламп | 50000 година |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴/комплект

