


Лампа ксенонова Tungsram D1S 35 W 53620u B1
- Готово до відправки
- Код: 53620u B1
1 400 ₴
Якщо вам знадобиться штатний ксенон для авто, то універсальним вибором буде лампа Tungsram D1S 35 Це зразок європейської технології, у виготовленні якого використовуються передові технології. У нас таку ксенонову лампу замовити ви зможете за вигідною ціною.
Якісне освітлення дороги — це запорука безпеки. Встановлення Tungsram D1S 35 W дає змогу гарантувати потік світла посиленої яскравості та відповідно істотно збільшити діапазон освітлення. Творці постаралися без перебільшень ідеально підібрати колірну температуру для пристрою, щоб навіть у складних погодних умовах фари забезпечували освітлення зі збереженням чітких контрастів об'єктів. Як відомо, найбільш комфортним для сприйняття є світло, максимально наближене до природного. Саме таке світло пропонує лампа Tungsram D1S 35 W .
Ми прагнемо вашого дзвінка в будь-який зручний для вас час. У нас ви зможете замовити лампу Tungsram D1S 35 W 53620u недорого. Доставка здійснюється на всій території України. Наші умови співпраці обов'язково вам сподобаються.
Виробник: Tungram. Каталожний номер 3620u B1 . Номінальна потужність 35 w. Напруга 85. виконання патрона Pk32d-2. Тип ламп D1S, газорозрядна лампа.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D1S |
| Країна виробник | Угорщина |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 4300K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | 53620u B1 |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип лампи | D1S |
| Виробник | Tungsram |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 400 ₴

