Narva Range Power White дають яскраве та стильне біле світло.Стильний ксеноновий ефект, що переважає завдяки колірній температурі 4500К.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 4500K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Код запчастини | NV 48641 |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип лампи | Галогенна |
| Виробник | Narva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴/комплект



